Prodüksiyon

Prodüksiyon Nedir?

Medya sektörü açısından prodüksiyon kelimesini yapım anlamında kullanılmaktadır. Prodüksiyon, film, reklam ve tanıtım filmi gibi alanlarda gerekli olan ekipman ve çalışanların bütünüdür. En temel haliyle radyodaki herhangi bir sesten, bir tanıtım filmine, bir TV programı ve sinema filmine kadar büyük bir yelpazeye sahip yapımlara prodüksiyon denir.

Medya Meriç Prodüksiyon olarak sağladığımız prodüksiyon hizmetleri, reklam filmi çekimleri, sinema filmi çekimleri, TV ve radyo programları, tanıtıcı filmler gibi yapımlardan oluşmaktadır. Bu yapımlar için verilen hizmetlerin tümü prodüksiyondur.

Prodüksiyon ekibi; Yapımcı, Uygulayıcı Yapımcı, Yapım Amiri, Mekan Sorumlusu, Yapım Asistanlarından oluşur. Projenin bütçesine göre ekip büyüyüp küçülebilir.

Deneyim ve tutku birleşiyor, tüm video ihtiyaçlarınızı maksimum kaliteyle buluşuyoruz. Tüm hizmetlerimiz için fiyat teklifi alabilir ve projelerinizi hazırlatabilirsiniz.

Sorularınız mı Var ?
0 532 056 31 51 0 532 056 31 51
prodüksiyon ajansi

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile:

Firmanız için kurumsal kimliğinizi, vizyonunuzu, ürünlerinizi, projelerinizi hedef kitlelerinize aktaracak işler yapıyoruz.